2 варіанти верхніх кришок для нової моделі Steel Hands 35

Добрий день любителі водної стихії!

Сьогодні ми хотіли б поділитися з Вами ще однією новиною, яка стосується нової моделі якірної лебідки Steel Hands 35. І так в цій версії лебідки вже буде 2 варіанти верхньої кришки. Перший і вже звичний варіант це металева кришка схожа зовні на кришку від моделі Steel Hands 30. Але вона вже буде виконана в чорному кольорі без елементів з нержавіючої сталі. Така кришка буде поставлятися тільки за бажанням клієнта.

Ну і другий варіант це буде кришка, виконана з матеріалу АВС (пластик). Так що тепер любителі плавних форм і ергономіки, нарешті, ми сподіваємося, будуть задаволені. :)

Дизайн нової кришки наша компанія замовляла в дизайнерському бюро в Італії. Завданням було поставлено крім красивих форм, функціональності і плавних ліній, досягти звичної для наших клієнтів міцності вироби! Так само було приділено велику увагу до матеріалу, з якого будуть надалі виготовлятися кришки. Він повинен бути стійким до руйнування від нагрівання під впливом сонячних променів, ультрафіолету і зміни температур.

Ми сподіваємося, що наш новий сучасний дизайн порадує наших покупців. У найближчій публікації і відео презентації ми зможемо продемонструвати вже готовий виріб якірну лебідку Steel Hands 35.

Слідкуйте за новинами на нашому сайті.

З повагою,

компанія STRONGER