Електрообладнання якірних лебідок STRONGER

 

В електричній схемі вироблених нами якірних лебідок ми використовуємо електромагнітні реле російського виробництва. Безпосередньо під умови експлуатації у вологому середовищі  реле мають спеціальний по срібний захисний шар на ніжках контактів, а так само мають по срібне напилення в п’ятаках контактної групи. Таким чином, вдається уникнути окислення контактів.

Блок реле був спроектований розбірним. Це дає можливість заміни окремо вийшовшого з ладу реле, а не всього блоку в цілому. Багато задають нам запитань, чому ми не робимо герметичним блок реле?

Не варто забувати і про те, що в залитих герметиком блоках відбувається конденсація вологи. І в підсумку, волога потрапивши в середину не має можливості випаровуватися. Виникає процес окислення контактів і їх подальше руйнування. Відповідно цей процес призводить до виходу з ладу всього блоку реле.

І так, як ми вже говорили раніше, в електричній схемі наших лебідок передбачена можливість самостійної заміни поламаних реле. Власник лебідки зможе просто придбати реле і виконати заміну відкрутивши всього один болт і гайку на кронштейні.

Ми рекомендуємо використовувати реле затверджене заводом виробником. Тільки в цьому випадку ви гарантовано отримаєте стабільну роботу виробу.

До того ж не мало важливо, замінити одне реле вийшло з ладу на багато дешевше, ніж цілий блок електроніки, як це зроблено в лебідках наших конкурентів.

У наших лебідках використовуються проводи вітчизняного виробництва Одеського кабельного заводу, якість випускаємої заводом продукції відповідають ГОСТу. Це дає нам впевненість у тому, що у вас не відбудеться перегріву проводки, і як наслідок, короткого замикання і пожежі. Ми спеціально використовуємо проводи марки ШВВП, які мають подвійну ізоляцію. У будь-якому човні або катері обов’язково знайдеться гостре місце, де може пошкодитися ізоляція проводу. Тому ми використовуємо провід в подвійній ізоляції.

Дизайн панелі управління був розроблений з урахуванням заходів з безпеки на воді. Що це означає, як ви бачите, кнопка втоплена в панель і тим самим запобігає випадковому натисканню під час руху і автоматичного скидання якоря на ходу.

 Кнопка, яка використовується для підйому і спуску якоря – не фіксована. Тобто при натисканні на кнопку, лебідка працює до тих пір, поки ви тримаєте кнопку натиснутою, і як тільки ви її відпустите, ланцюг розімкнеться і лебідка зупиниться.

Ще раз хочеться нагадати про те, що не потрібно перетримувати кнопку в положенні підйому якоря, після того як якір займе своє місце на роульсу, не варто чекати поки лебідка відключиться захисним тепловим реле. Термореле передбачено для захисту електричного кола від перегріву в екстреній ситуації, при цьому двигун відчуває набагато більше навантаження, ніж в штатному режимі, тому рекомендуємо відпускати кнопку відразу після підйому якоря в роульс.

Хороших і безтурботних вам виїздів на воду.