Гелева тягова акумуляторна батарея STRONGER 45Ah (12V)

изображение_viber_2020-02-10_09-10-17

Добрий день шановні друзі!

У лінійці нашої продукції з’явилися нові гелеві акумуляторні батареї ємністю 45 Ah (12 V). Дана батарея підходить під всі без винятку якірні лебідки STRONGER.

Акумулятори торгової марки STRONGER, покриваються гарантійним сервісним обслуговуванням або повною заміною акумулятора або поверненням коштів протягом 2 років з моменту придбання акумулятора, в разі належних (правильних) умов експлуатації!

Нижче ви зможете ознайомитися з умовою даної гарантії.

Зарядка

- Для зарядки гелевих акумуляторів повинно використовуватися зарядний пристрій саме для гелевих акумуляторів, порогове напруга якого не перевищує GEL 14,2-14,4В, AGM 14,4-14,8В сила струму повинна становити не більше 1 / 6А від номінальної потужності батареї, тобто акумулятор 100Ah повинен заряджатися зарядкою з максимальною силою струму не більше 16А, але тільки при використанні програмованих зарядних пристроїв, це означає що ви не можете використовувати при зарядці постійний струм в 16А від початку до кінця зарядки. При перевищенні цих показників гелевий електроліт починає рясно виділяти газ, який вже не абсорбується в таких обсягах назад).

- Обов’язкова підзарядка акумулятора протягом півроку, якщо він не використовується. Дуже важливо не переривати процес зарядки, поки вона не закінчиться. Якщо Ви обірвете зарядку, скажімо, на 60%, то батарея в наступний раз вже не зможе набрати свою повну ємність – і навіть розгойдування циклами заряд-розряд не сильно поліпшить стан справ.

РОЗРЯД

- напруга кожного з елементів батареї не повинно опускатися нижче 1,8 В (тобто мінімальний вольтаж 12-вольтової АКБ не повинен опускатися нижче 10,5 – 10,8 В !!); Увага вихід за межу індикацію зеленого світла на троллінговая моторах, означає, що ви досягли максимально «глибокого» розряду акумулятора, тобто менше 10В. Негайно припинити експлуатацію. Також акумулятор після розряду слід негайно зарядити. Це особливо стосується акумулятора, який був підданий «глибокому» розряду. Якщо акумулятор протягом тривалого періоду часу знаходиться в розрядженому стані, то можлива ситуація, при якій відновити повністю його ємність буде неможливо.

Розряд на 100% (глибокий розряд) – це розряд АКБ до напруги 10,5 Вольт, а не до нуля Вольт.

Коли акумулятор розряджається до критичного рівня, всередині відбуваються незворотні хімічні процеси і ємність акумулятора може істотно знизитися, так, якщо акумулятор буде розряджений до 9В, можна з упевненістю сказати, що 45-50% ємності втрачено безповоротно. Якщо розряд такої глибини трапиться ще раз, то залишок такої ємності складе всього 25-30% від номінальної. Тому навіть найякіснішу AGM / GEL батарею можна повністю знищити 4-5 глибокими розрядами.

УВАГА: РОЗРЯД акумулятори НЕ МАЄ ПЕРЕВИЩУВАТИ 1/3 номінальної потужності!

ЗБЕРІГАННЯ

Будь-свинцевий акумулятор незалежно від його типу слід зберігати в повністю зарядженому стані при температурі від -20 до +50 градусів (оптимально при +20).

Через кілька місяців зберігання напруга може знизитися через саморозряду. При зниженні напруги нижче 12,6 Вольт починається сульфатация свинцевих пластин, що може привести до зниження ємності акумулятора.

При зберіганні рекомендується раз на півроку перевіряти напругу акумуляторної батареї і не допускати зниження напруги нижче рівня 12,6 Вольт, а при досягненні цього рівня проводити підзарядку акумулятора від зарядного пристрою