Короткий по модельне опис якірних лебідок STRONGER

IMG_6210_1

Якірна лебідка SH 35 PRO призначена для установки на катерах до 7 метрів завдовжки. У комплекті з лебідкою поставляється якірний канат довжиною 40 метрів завтовшки 4 мм намотаний на котушку лебідки. Розривне навантаження якірного каната становить 360 кг. Кришка лебідки виконана з міцного пластику ABC який не боїться впливу ультрафіолетових променів, а також різких змін температур. У комплекті з лебідкою поставляється роульс, елементи кріплення, кабель живлення і гарантійний лист терміном дії 1 рік. Деталі механізму лебідки виконані з міцної сталі з гальванічним покриттям. Лебідка має тихо працюючий механізм. Для рибалок, яким необхідний тихий скидання якоря без бризок і ударів якоря об воду при його скиданні, передбачена «функція плавного входу якоря в воду». При натисканні на клавішу скидання якоря, двигун лебідки опускає його до водної поверхні і тільки після цього відбувається вільний скидання якоря. Завдяки функції «вільного скидання якоря» за кілька секунд якір досягає дна. Весь механізм лебідки реалізований механічним способом, що істотно підвищує надійність механізму і в цілому самої лебідки. У лебідці SH 35 PRO встановлений мотор потужністю 130 Ватт. Якірна лебідка випускається в двох варіантах для відкритого і прихованого монтажу. На сьогоднішній день це найпотужніша лебідка в нашій лінійці. Дана модель була сконструйована з урахуванням побажань рибалок спортсменів. На сьогоднішній день лебідки STRONGER є найбільш тихими в роботі канатними якірними лебідками, які мають функцію вільного скидання якоря.

img-steel-hands-35s-w

Якірна лебідка SH 35S призначена для установки на катерах і човнах до 7 метрів завдовжки. У комплекті з лебідкою поставляється якірний канат довжиною 40 метрів завтовшки 4 мм намотаний на котушку лебідки. Розривне навантаження якірного каната становить 360 кг. Кришка лебідки виконана з міцного пластику ABC який не боїться впливу ультрафіолетових променів, а також різких змін температур. У комплекті з лебідкою поставляється роульс, елементи кріплення, кабель живлення і гарантійний лист терміном дії 1 рік. Механізм якірної лебідки виконаний з нержавіючої сталі. Лебідка має тихо працюючий механізм. У даній моделі на відміну від моделі SH 35 PRO відсутня «функція плавного входу якоря в воду». При натисканні на клавішу скидання якоря, якір виходить з роульсами і у вільному падінні спрямовується в воду. Завдяки функції «вільного скидання якоря» за кілька секунд він досягає дна. Весь механізм якірної лебідки реалізований механічним способом, що істотно підвищує надійність механізму і в цілому самої лебідки. У якірної лебідки SH 35 встановлений мотор потужністю 120 Ватт. Якірна лебідка випускається в двох варіантах для відкритого і прихованого монтажу. На сьогоднішній день якірні лебідки STRONGER є найбільш тихими в роботі канатними якірними лебідками, які мають функцію вільного скидання якоря.

sh-35

Якірна лебідка SH 35 призначена для установки на катерах і човнах до 7 метрів завдовжки. У комплекті з лебідкою поставляється якірний канат довжиною 40 метрів завтовшки 4 мм намотаний на котушку лебідки. Розривне навантаження якірного каната становить 360 кг. Кришка лебідки виконана з міцного пластику ABC який не боїться впливу ультрафіолетових променів, а також різких змін температур. У комплекті з лебідкою поставляється роульс, елементи кріплення, кабель живлення і гарантійний лист терміном дії 1 рік. Деталі механізму лебідки виконані з міцної сталі з гальванічним покриттям. Лебідка має тихо працюючий механізм. У даній моделі на відміну від моделі SH 35 PRO відсутня «функція плавного входу якоря в воду». При натисканні на клавішу скидання якоря, якір виходить з роульсами і у вільному падінні спрямовується в воду. Завдяки функції «вільного скидання якоря» за кілька секунд він досягає дна. Весь механізм якірної лебідки реалізований механічним способом, що істотно підвищує надійність механізму і в цілому самої лебідки. У якірної лебідки SH 35 встановлений мотор потужністю 120 Ватт. Якірна лебідка випускається в двох варіантах для відкритого і прихованого монтажу. На сьогоднішній день якірні лебідки STRONGER є найбільш тихими в роботі канатними якірними лебідками, які мають функцію вільного скидання якоря.

img-steel-hands-35

Якірна лебідка SH 30 призначена для установки на катерах і човнах до 4,6 метрів завдовжки. У комплекті з лебідкою поставляється якірний канат довжиною 30 метрів завтовшки 4 мм намотаний на котушку лебідки. Розривне навантаження якірного каната становить 360 кг. Кришка лебідки виконана з міцного пластику ABC який не боїться впливу ультрафіолетових променів, а також різких змін температур. У комплекті з лебідкою поставляється роульс, елементи кріплення, кабель живлення і гарантійний лист терміном дії 1 рік. Деталі механізму лебідки виконані з міцної сталі з гальванічним покриттям. Лебідка має тихо працюючий механізм. У даній моделі на відміну від моделі SH 35 PRO відсутня «функція плавного входу якоря в воду». При натисканні на клавішу скидання якоря, якір виходить з роульсами і у вільному падінні спрямовується в воду. Завдяки функції «вільного скидання якоря» за кілька секунд він досягає дна. Весь механізм якірної лебідки реалізований механічним способом, що істотно підвищує надійність механізму і в цілому самої лебідки. У якірної лебідки SH 30 встановлений мотор потужністю 85 Ватт. На сьогоднішній день якірні лебідки STRONGER є найбільш тихими в роботі канатними якірними лебідками, які мають функцію вільного скидання якоря.

IMG_5027

Якірна лебідка SH 20 призначена для установки на надувних човнах до 4 метрів завдовжки. У комплекті з лебідкою поставляється якірний канат довжиною 30 метрів завтовшки 3,5 мм намотаний на котушку лебідки. Розривне навантаження якірного каната становить 360 кг. Кришка лебідки виконана з міцного пластику ABC який не боїться впливу ультрафіолетових променів, а також різких змін температур. У комплекті з лебідкою поставляється роульс, елементи кріплення, кабель живлення і гарантійний лист терміном дії 1 рік. Деталі механізму лебідки виконані з міцної сталі з гальванічним покриттям. Лебідка поставляється в комплекті з універсальним кріпленням до надувному човні завдяки якому процес установки лебідки на човен, а також її зняття буде займати не більше пари хвилин. Лебідка має тихо працюючий механізм. У даній моделі на відміну від моделі SH 35 PRO відсутня «функція плавного входу якоря в воду». При натисканні на клавішу скидання якоря, якір виходить з роульсами і у вільному падінні спрямовується в воду. Завдяки функції «вільного скидання якоря» за кілька секунд він досягає дна. Весь механізм якірної лебідки реалізований механічним способом, що істотно підвищує надійність механізму і в цілому самої лебідки. У якірної лебідки SH 20 встановлений мотор потужністю 80 Ватт. На сьогоднішній день якірні лебідки STRONGER є найбільш тихими в роботі канатними якірними лебідками, які мають функцію вільного скидання якоря.

IMG_6221_1

Якірна лебідка SH 10 призначена для установки на надувних і човнах до 4 метрів завдовжки, а також в якості страхувальної, або додаткової для лову мирної риби на корму алюмінієвої човна. У комплекті з лебідкою поставляється якірний канат довжиною 30 метрів завтовшки 3,5 мм намотаний на котушку лебідки. Розривне навантаження якірного каната становить 360 кг. Деталі механізму лебідки виконані з міцної сталі з гальванічним покриттям. Лебідка має тихо працюючий механізм. У даній моделі відсутній «функція плавного входу якоря в воду». При натисканні на клавішу скидання якоря, якір виходить з роульсами і у вільному падінні спрямовується в воду. Завдяки функції «вільного скидання якоря» за кілька секунд він досягає дна. Процес вимотування якірного каната займає близько 1,5 хвилини з невеликим фізичним зусиллям. Під час обертання ручки лебідки у разі втоми однієї з рук можна руки міняти при цьому механізм лебідки не стане обертатися у зворотний бік, а буде надійно зафіксований. Весь механізм якірної лебідки реалізований механічним способом, що істотно підвищує надійність механізму і в цілому самої лебідки. На сьогоднішній день якірні лебідки STRONGER є найбільш тихими в роботі канатними якірними лебідками, які мають функцію вільного скидання якоря.