Наш 60 000 клієнт … Ми це зробили ….)

Доброго дня любі друзі!

Сьогодні – особливий день для нашої компанії …

Було відправлено чергову партію нашої продукції в Угорщину. І в цій партії поїхала рівно 60 000 якірна лебідка. І хтось стане щасливим її власником.

Також, нами було пораховано кількість звернень з гарантійних випадків за всі 7 років нашої роботи. Всього до нас звернулося по гарантії 254 клієнта, це становить близько 0,5% від усього реалізованого обсягу продукції. За всі 7 років окремо було придбано всього 23 мотора на заміну штатних. Звичайно, нам є над чим працювати і хотілося б і ці показники наблизити до нуля. І ми будемо продовжувати докладати максимум зусиль для підвищення надійності наших пристроїв.

Насправді, мова навіть не про кількість реалізованої продукції нашою компанією. Головне – це ваше довіру до нас і до того, що ми робимо. Це те, що не купиш за гроші, не намалюєш в яскравій рекламі, і не напишеш на форумі, або в соціальних мережах.

Довіра – це в першу чергу час! Час, коли людина з року в рік користується твоєю продукцією і це йому доставляє комфорт і приносить задоволення. Тільки час дає можливість зрозуміти на скільки якісний той, чи інший продукт …. І ми вам дуже вдячні, за те, що свого часу, ви повірили в нас …

Ми прожили не простих 7 років. Але вони того стояли …

За підсумком 7 років роботи наша компанія неодноразово була визнана кращою компанією року в Україні по своїй товарній групі.

Медаль_Import Export Award_НБР_ у рамціБанер для соціальних мереж та сайту_667-667

kompaniya godа СТРОНЖЕР-01Kompania_roku_2018_got-01

Так само нами були пройдені складні випробування і тести в Європейському сертифікаційному центрі які дозволили нам розпочати реалізацію нашої продукції в ЄС.

certificate

Ми були першими виробниками канатних якірних лебідок, які володіли функцією вільного скидання якоря і при цьому працювали дуже тихо … Так з’явилася на світ наша перша лебідка Steel Hands 40.

img-steel-hands-40new2

Ми стали піонерами в усьому Світі, коли випустили якірну лебідку Steel Hands 35 PRO. Це перша лебідка, яка має функцію, що дозволяє тихо і плавно опустити якір в воду, і лише потім відбувається вільний скидання якоря.

IMG_6210_1

Так само нами була розроблена перша якірна лебідка для надувних човнів Steel Hands 20. В якій реалізована функція вільного скидання якоря і лебідка при цьому має компактні розміри і формами, які так необхідні власникам надувних човнів.

anchot-bot

Наша ручна якірна лебідка з функцією вільного скидання якоря при своїх невеликих розмірах здатна без проблем комфортно піднімати якоря вагою понад 10 кг.

IMG_4749

Ми розробили свою власну конструкцію якоря, який складається з двох частин і здатний утримувати на активному перебігу і вітрі при його мінімальній вазі човна до 7 метрів довжиною і вагою понад тонну. Також, завдяки особливості конструкції якоря, він здатний в кілька разів знизити навантаження на мотор лебідки при затягуванні його в роульс. А адже це, по суті один з найсерйозніших моментів коли лебідка відчуває підвищені навантаження. В даний момент отримано український патент і найближчим часом ми очікуємо патент з Росії.

IMG_49890001

Нами першими було сконструйовано унікальне кріплення на надувний човен. Завдяки якому установка і зняття лебідки з човна займає всього пару хвилин ….

IMG_4986

На сьогоднішній день наша продукція продається в багато країн Європи і СНД.

Безымянный111

У числі наших партнерів багато човнові верфі, як з України, так і країн СНД. В Україні це такі виробники, як FINVAL і UMC Boat. У Росії це човни таких компаній як FREESTYLE і ALBAKORE. Завдяки спільним зусиллям у багатьох човнах вже адаптовані місця для установки лебідок STRONGER.

Також за цей час ми зіткнулися з недобросовісною конкуренцією в особі ряду російських і білоруських компаній, які просто крали наші ідеї і підробляли наші продукти … І ми змушені були на це реагувати і будемо реагувати далі за захистом своїх прав. Але раз так відбувалося, значить ми дійсно винаходимо корисні і потрібні речі … І це не може не радувати.

maxresdefaulty9-minruchnaya-yakornaya-lebedka-dlya-lodok-pvh_1100630

За всі сім років, нашою компанією було отримано понад 20 патентів на корисні моделі в різних країнах світу. І зараз наш нові пристрої також знаходяться в стадії оформлення патентів. І ось вчора ми нарешті отримали довгоочікуваний український патент на регулятор для трансдюсера. Сподіваємося, що найближчим часом отримаємо і російський варіант. Аналогів даному продукту на сьогоднішній день в світі немає.

0001

Ми і далі не перестанемо вас дивувати! Час не стоїть на місці, а також і плани нашої компанії. Найближчим часом ми випустимо відразу кілька нових пристроїв, які будуть наділені розумною електронікою і очевидною користю для всіх водомоторніков і особливо рибалок. На жаль, процес отримання патентних прав затягнувся в зв’язку з пандемією корона вірусу. Тому випуск пристроїв так затягнувся в часі.

Це всього лише мала частина того, що ми плануємо випустити в серію зовсім скоро …

IMG_20200613_174803STRONGER_07STRONGER_01

Ще раз хочемо висловити всім вам нашу подяку! Все що ми робимо, ми робимо для вас наші шановні клієнти! Без вас всього б цього не сталося!