Новий продукт від компанії STRONGER. Прецінзіонний регулятор датчика трансдьюсера ехолота

Доброго дня любі друзі!

Наша компанії в 2020 році запланувала випуск ряду новинок. І багато хто з них вже готові до серійного виробництва, але так склалися обставини, що деякі компанії з Росії, Білорусії та України вирішили безкарно підробляти наші продукти. Захистити свої права на власні винаходи можливо тільки шляхом патентування власних винаходів. Ну а на оформлення та узгодження патенту йде на жаль дуже багато часу особливою в інших країнах. З цього терміни виходу новинок істотно зрушили в часі. Але на сьогоднішній день ми нарешті то отримали черговий патент з Росії на корисну модель регулятора для датчика трансдьюсера.

00020001

І так про сам пристрій і для чого воно потрібне.
IMG_20200218_150424STRONGER_01STRONGER_0496260759_1243021669238756_6939397132801540096_o

Цей пристрій призначений для підйому / опускання і регулювання коректного кута нахилу трансдьюсера ехолота. Це необхідно для точного відображення даних ехолокації у випадках різного дифферента човна на корму або на його ніс. Для коректного відображення даних трансдьюсер повинен знаходитися строго паралельно водній гладі (горизонту). Таким чином рекомендують встановлювати свої трансдьюсери практично всі виробники ехолокаційного обладнання. В цьому випадку відбитий сигнал, отриманий ним, буде найбільш коректно відображати інформацію на екрані вашого пристрою!

UA_bulletin

На малюнку вище представлені варіанти кутів нахилу трансдьюсера, а також варіанти відображення риби на екрані ехолота. Верхні дві картинки показують неправильне положення трансдьюсера, такий стан датчика може бути або при неправильній початкової установці, або в разі наявності поздовжнього дифферента на корму або на ніс човна (частіше – на корму). Тільки в разі, коли датчик розташований строго паралельно горизонту, інформація на екрані вашого ехолота відображається чітко і без спотворень (нижня картинка). Але аналогічна ситуація відбувається і з выдображенням дна водойми. При неправильному положенні датчика трансдьюсера реальна картина дуже сильно спотворюється на екрані вашого пристрою. Тому дуже важливо домогтися правильного кута нахилу трансдьюсера!

Човен в залежності від кількості пасажирів, розміщеного на ній вантажу, а також його ваги та місця розміщення, піддається подовжньому осьового крену (тангажу), який в свою чергу, може бути направлений як в носову частину, так і в кормову частину човна. В наслыдок чого штатно встановлений датчик в різних ситуаціях не завжди відображає інформацію коректно.

Наш пристрій потрибен для того, щоб ви мали можливість віддаленого електронного прецизійного регулювання кута нахилу трандюсера.

STRONGER_07

Кріплення трансдьюсера до регулятора STRONGER

Для кріплення датчика до регулятора вам необхідно просвердлити отвори в пластині регулятора, що б вони відповідали розташуванню отворів кріплення трансдьюсера, як показано на малюнку нижче:

эхо1

Після установки регулятора на корму човна вам необхідно спочатку виставити датчик відповідно до рекомендацій виробника ехолота. Надалі все регулювання і підстроювання датчика до реальних умов відбуватиметься дистанційно з місця знаходження керівного органу вашим катером.

Установка регулятора STRONGER

Установка самого регулятора здійснюється за таким же принципом, як і звичайне кріплення трансдьюсера на корму човна. Важливо, щоб регулятор і датчик ехолота не виходили за краї човна і тим самим не створював додаткові перешкоди в його роботі.

Управління регулятором STRONGER

Короткочасним натисканням (1 сек.) На кнопки (MAN) ви можете добитися регулювання кута нахилу датчика з точністю установки до 2 градусів за одне натискання на кнопку зі стрілочкою вгору або вниз. Це дозволить вам знайти оптимальне, найбільш прецизійне положення кута нахилу трансдьюсера, що відповідно допоможе отримати найбільш точну інформацію на екрані вашого ехолота.

Якщо ви рибалите на одинці, або однієї і тієї ж командою, і використовуєте практично одину і ту же вагу вантажу і розміщуєте його в тих же самих місцях, зберігаючи один і той же поздовжній дифферент човна, то за допомогою кнопки (M), шляхом натискання і утримання протягом 7-8 секунд, ви можете зафіксувати для себе так зване «улюблене положення» кута нахилу датчика трансдьюсера. В цьому випадку ви завжди зможете повернутися до свого «улюбленого положенню» після будь-яких маніпуляцій з пристроєм, просто короткочасно (1 сек.) Натиснувши на кнопку (М), і пристрій автоматично встановить датчик трансдьюсера в ваше «улюблене положення», яке раніше було збережено в пам’ять. Навіть в разі відключення живлення від блоку управління пристроєм, інформація про «улюбленому положені» зберігається в незалежній пам’яті пристрою аж до наступної зміни вами даного «улюбленого положення».

Під час тривалих швидкісних переходів, а також під час стоянки човна, або в разі, устанавка човна на лафет, ви можете підняти трансдьюсер на максимальну висоту практично паралельно кормі човна і тим самим прибрати непотрібне опір датчика ехолота об воду, запобігти обростання трансдьюсера водоростями під час стоянки, а також запобігти поломці датчика при зіткненні з водними перешкодами або дном водойми при підході човна кормою до берега, а також на мілководді.

Эхо2

Також підйом датчика трансдьюсера дуже важливий в момент навантаження і подальшого транспортування човна на лафеті. Для цього ви натискаєте клавішу зі стрілочкою вгору, групи кнопок (AUTO) і датчик автоматично підніметься вгору до кінцевого положення.

Пристрій повністю герметичний. Блок управління може бути виконаний в двох варіантах: в бюджетному і топовом. У бюджетному варіанті управління здійснюється трьохпозиційною кнопкою без можливості прецизійної підстроювання кута установки датчика трансдьюсера.

кнопка 2

І в топовом варіанті управління здійснюється за допомогою багатофункціональної панелі управління зі світлодіодним індикатором положення датчика трансдьюсера, яка встановлюється на приладову панель катера.

STRONGER_07

Заборонено використання пристрою, коли температура навколишнього середовища нижче 0 градусів. Це може привести до порушення його герметичності і пошкодження вашого пристрою.

Цей пристрій проходить процес видачі патентних прав у багатьох країнах, в тому числі в Україні, Росії, і країнах ЄС.

Ми сподіваємося, що за допомогою даного пристрою рибалки і любителі активного відпочинку на воді зможуть підвищити якість своїх рибалок, а також безпеку на воді, завдяки чіткій інформації, яку вони зможуть отримати від свого ехолота або структур сканера! Ну і звичайно ж істотно заощадити свій бюджет на покупку нових трансдьюсеров!

Відео з презентацією роботи пристрою на виставці в Києві: https://youtu.be/57Xw0NeIwb4

STRONGER