Особливості якірної лебідки Steel Hands 40

Добрий день , шановні відвідувачі нашого сайту!

Багато людей при купівлі якірної лебідки не до кінця усвідомлюють якими якостями повинна володіти їх майбутня покупка. Для яких цілей вони її купують і які функції в підсумку вона повинна виконувати. Пропоную розібратися в цьому питанні. І проаналізувати по пунктах основні аспекти цього питання . І так , почнемо …

1 . Лебідка повинна мати вільний скидання!

Функція вільного скидання дозволяє моментально опустити якір на дно . Тим самим ви зможете точно виставитися на точці для подальшої риболовлі . Я важаю , що мало кого з рибалок влаштує , якщо якір буде опускатися на дно більше хвилини , але ж? У цьому випадку , ви не зможете ловити рибу , яку ви побачили на ехолоті , так як течія не дасть вам тривалий час перебувати в одній точці. У підсумку за хвилину при середній течії вас віднесе мінімум на 10 -15 метрів. Ну а це , як ви розумієте вже зовсім інша риболовля.

2 . Важливо що б лебідка працювала тихо!

Здавалося б , навіщо такі крайності , голосно , тихо , кому це треба … Та ні , не все так просто, ви знаходитеся серед людей , ну і не мало важливий фактор , ці люди є рибалками . Для того , що б не розполохати рибу і не створювати неприємності оточуючим , ви напевно хотіли б , що б лебідка без зайвого шуму , могла вимотати якір . Бажання похвальне і благодійне !

3 . Важливо , що б при вільному скиданні якоря не бухтувався якірний канат !

Так, це важливий момент , якщо такого механізму не передбачено , то вам доведеться після кожного скидання якоря , займатися розплутуванням якірного каната на шпулі лебідки. Заняття не потрібне і не цікаве.

4 . Важливо, щоб лебідка не споживають багато струму !

Дуже важливе зауваження ! Припустимо у вас на катері встановлений двигун без можливості додаткової підзарядки акумулятора. У цьому випадку , у вас буде тільки одне джерело енергії – акумулятор. Тобто лебідка повинна споживати рівно стільки енергії , скільки наприклад може в собі містити невеликий за розміром 40 акумулятор. Все логічно …

5 . Важлива міцність кришки лебідки!

На багатьох сайтах у відгуках рибалок ми часто зустрічаємо одну і ту ж саму проблему – це поломка кришки лебідки. Найчастіше, її роблять з пластмаси. Під впливом ультрафіолетових променів , пластик починає втрачати міцність і як наслідок , ми маємо тріщини , відколи й неохайний зовнішній вигляд. Може кришка повинна бути зроблена з металу ? Тоді ми не будемо переживати за її міцність , ну а якщо цей метал – нержавіюча сталь , то це виглядає красиво і надійно , але ж?

6 . Важливо надійний механізм редуктора !

Це питання найбільш актуальне на сьогоднішній день. Багато виробників економлять на якості своїх виробів і вдаються до досить дивним на наш погляд рішеннями по заміні металевих шестерень на пластикові . Звичайно , така економія позначається на надійності лебідки. У підсумку , ми маємо поламану лебідку і зіпсовану риболовлю.

7 . Надійне покриття роульсов і корпусу лебідки !

Так як наше завдання придбати лебідку не на один рік . Нам важливо , що б вона була оброблена надійним складом для запобігання корозії металу. Так як середовище використання лебідки досить агресивне і звичайні лако- барвисті покриття мають не дуже довгий термін служби. Напевно , було б не погано , що б корпус мав цинкове покриттям. Цинк надійно тримається на металі й витримує використання виробу у вологому середовищі !

8 . Важливо , щоб роульс працював , як годинник !

При скиданні якоря , важливо , що б він не чіплявся і не застрявав в результаті контакту з корпусом роульсов . На жаль , у багатьох лебідках , які представлені на нашому ринку , існує така проблема . Важливо , що б під час риболовлі і качки на хвилях , якірний канат не застрявав між стінками роульсов і котушкою. У цьому випадку , вам доведеться щоразу при вимотуванні якоря з води , знаходитися біля роульсу для контролю його роботи. Це не зручно і не практично …

9 . Важлива гарантія та сервісна підтримка!

Нам важлива повноцінна сервісна підтримка . В результаті якої, ви зможете зателефонувати за номером телефону в разі виникнення позаштатної ситуації на воді. І почути розумну пораду , як потрібно діяти в тій , чи іншій ситуації. Так само , ви маєте право на повноцінну гарантію від виробника. Дилер який вам продав лебідку , повинен без всяких проблем , допомогти вам , у разі виникнення питань з гарантією .

10 . Важливі деталі в разі не гарантійного ремонту!

( На жаль , правда нашого життя полягає в тому , що американським та китайським виробникам немає справи до наших країн. І деталі для пост гарантійного ремонту до нас практично не поставляються. У підсумку , після закінчення гарантійного терміну , у разі поломки лебідки , ви самі один на один залишитеся з проблемою ремонту і деталей. Адже лебідка , це не дешеве задоволення ! і не мати при цьому належного сервісу , це не правильно !)

Мабуть , це одні з найбільш важливих моментів , які напевно для Вас , як покупця такого виробу актуальні.

Якщо ви маєте думку схоже з нашою думкою на рахунок конструкції та експлуатації якірної лебідки , значить наш виріб ідеально вам підходить і модель лебідки Steel Hands 40 – це саме , те, що вам потрібно!

Все що ми робимо , ми робимо для Вас!

Колектив компанії ” STRONGER “