Правила постановки судна на якір для моделі Steel Hands 40 (Важливо!)

Добрий день дорогі друзі!

У даній статті ми хотіли б торкнутися правил постановки човна на якір для моделі Steel Hands 40. Зовсім недавно на адресу нашого сервісного центру надійшла якірна лебідка Steel Hands 40. У результаті розтину лебідки та технічного огляду, наші фахівці виявили несправність.

На валу двигуна прямо по центру, де розміщується різьблення, утворилася борозна 3 мм з відсутністю різьбових витків. Після вивчення причин виникнення такої неполадки нашими фахівцями було встановлено причину даної проблеми.

Справа в тому, що при постановці судна на якір, господар лебідки не дочекався моменту, коли шестерня примкне впритул до наполегливої ​​шайбі, розміщеної на валу двигуна, сигналом для цієї дії повинно було послужити початок підмотки якірного каната лебідкою.

В результаті, шестерня, яка розташовується на валу двигуна не заходила в штатний зачеплення між двома шестернями зворотного ходу і шестерні валу котушки, що виникла нерівномірне навантаження поступово почала руйнувати різьбу на валу двигуна. Це процес була не швидким, але досить постійним. В результаті такого поводження з лебідкою вал прийшов в непридатність. Шестерня більше не мала можливості рухатися по валу вільно, в результаті сталася поломка і вихід лебідки з ладу.

Тому шановні клієнти просимо Вас звертати увагу на правила користуванні якірної лебідкою в даному випадку моделлю Steel Hands 40. Тільки від Вашої дбайливої ​​експлуатації якірної лебідки, вона буде служити довго і безвідмовно!

З повагою,

Колектив компанії

STRONGER