Презентація електричної якірної лебідки STRONGER Steel Hands 35 PRO

У сьогоднішньому відео огляді мова піде про нашу нову модель якірної лебідки Steel hands 35 PRO. Дана лебідка спроектована з урахуванням побажань професійних рибалок спортсменів. В яких вони звертали нашу увагу на такі нюанси, як шум і бризки від падіння якоря у воду. Так само було висловлено побажання щодо збільшення швидкості підйому якоря. Так як час, проведений на рибалці і тим більше на змаганнях безцінний. Так само їм хотілося б побачити більш сучасний і спортивний дизайн оформлення верхньої кришки лебідки.

Ми дослухалися до зауважень і врахували їх у конструюванні нової моделі якірної лебідки. Таким чином з’явилася в нашій лінійці по суті флагманська модель Steel Hands 35 PRO.

І так, які ж зміни відбулися в даній моделі якірної лебідки в порівнянні зі стандартною версією лебідки SH 35.

У лебідці SH 35 PRO встановлений новий двигун, який за параметрами на 20% потужніше стандартного мотора, який використовується в 35 моделі. Завдяки цьому, зросла швидкість намотування якірного каната.

В роботі лебідки з’явилася нова функція, яка дозволяє опускає якір до води за допомогою двигуна і тільки після того, як якір входить в воду відбувається його вільний скидання. Все це здійснюється одним натисканням на клавішу управління лебідкою зі стрілочкою вниз. Завдяки даній функції тепер бризки і шум від падіння якоря у воду практично відсутні.

У дизайні верхньої кришки лебідки так само відбулися зміни тепер вона стала виглядати більш сучасною і привабливою. Завдяки застосуванню сучасної технології іммерсійного друку з покриттям 3д карбонове волокно. В такому сучасному дизайні лебідка буде безсумнівно прикрасою будь-якого катера.

Модель SH 35 PRO виготовляється в 2 версіях для відкритого і прихованого підпалубного монтажу, а також в варіанті для прісної і солоної води. Для використання на прісних водоймах всі деталі лебідки мають стійке гальванічне покриття, а для солоної води вони виконані з нержавіючої сталі.

Для здійснення самостійного монтажу якірної лебідки ви можете скористатися універсальним майданчиком, яку потрібно встановити в потрібному місці на носі човна і потім на неї закріпити лебідку і роульс. Завдяки цьому майданчику ви будете впевнені в тому, що лебідка і роульс встановлені вірно з дотриманням співвісності по відношенню один до одного, а це в свою чергу є необхідною умовою для коректної роботи лебідки та всього механізму в цілому. З огляду на те, що на самому майданчику встановлено клепальні гайки, для прикручування і зняття лебідки вам буде потрібно тільки один ключ. Майданчик виконано з міцної сталі товщиною 2 мм і має гальванічне покриття.

Ми сподіваємося, що якірна лебідка SH 35 PRO стане вашим незамінним помічником на рибалках і в активному відпочинку на воді!