Презентація ручної якірної лебідки Steel Hands 10

У сьогоднішньому огляді ми хочемо представити вашій увазі новинку 2018 року якірну лебідку Steel Hands 10. Дана модель лебідки буде корисна як для любителів надувного флоту, так і власникам алюмінієвих і пластикових човнів і катерів. У варіанті установки на надувний човен ви зможете істотно заощадити вільний простір в човні, звільнивши його від якірного каната і якоря. Завдяки ручної якірної лебідки підйом якоря буде здійснюватися безпечно і комфортно без особливих фізичних зусиль і навантажень, просто обертаючи ручку лебідки за годинниковою стрілкою.
Так само ручна лебідка буде корисна рибалкам як страхувальної лебідки. На жаль електричні якірні лебідки і «плавучі якорі» типу Моторгайд залежні від використання акумуляторних батарей, а вони в свою чергу іноді підносять з приємні сюрпризи, доставляючи рибалці незручності пов’язані з їх виходом з ладу, або просто не своєчасної підзарядкою .. З цього в разі виникнення позаштатної ситуації ви завжди зможете скористатися ручної якірної лебідкою встановленої на кормі човна.

Лебідка укомплектована роульсами, якірним канатом довжиною 30 метрів і завтовшки 3,5 мм, кріпленням, паспортом на виріб і гарантійним талоном. Якірна лебідка SH 10 так само як і її побратими має на борту функцію вільного скидання якоря і систему антібухтованія якірного каната при скиданні якоря. Модель SH 10 передбачає роботу з якорями вагою до 10 кг. Для забезпечення коректної роботи лебідки при її монтажі здійснюється регулювання кута нахилу в залежності від заданої відстані між лебідкою і роульсами.

Для скидання якоря ви натискаєте на важіль скидання і потім його відводите вправо тим самим фіксуєте важіль. Якір під своєю вагою кинеться на дно водойми, після того, як ви стравили необхідну довжину якірного каната для постановки човна на якір ви повертаєте важіль в початкове положення і тим самим приводите механізм фіксації котушки лебідки в дію.

Підняття якоря проводиться шляхом обертання ручки намотування якірного каната за годинниковою стрілкою. Завдяки запірного механізму лебідки ви можете без проблем міняти руку при підйомі якоря. Тим самим підйом якоря буде для вас не стомлюючим і зручним.

Якірна лебідка може бути встановлена ​​як на саму палубу, так і на кріплення до надувному човні.

Ми сподіваємося, що якірна лебідка Steel Hands 10 займе гідне місце в лінійці наших продуктів і буде корисною для рибалок і любителів активного відпочинку на воді!

Лебідки будуть випускатися в двох варіантах кольорів білий і чорний.

IMG_4742

IMG_4738

Для установки лебідки на надувний човен потрібно додатково придбати кріплення до надувному човні.

IMG_4749

Відео огляд з роботою лебідки: https://www.youtube.com/watch?v=UsKlhlFZhUc&t=13s

1aIMG_20180328_1316142a