Презентація ручної якірної лебідки STRONGER Steel Hands 10

Ми хочемо представити вашій увазі новинку 2019 року якірну лебідку Steel Hands 10. Дана модель якірної лебідки буде корисна, як для любителів надувного флоту, так і власникам алюмінієвих і пластикових човнів і катерів. У варіанті установки на надувний човен ви зможете істотно заощадити вільний простір в човні, звільнивши його від якірного каната і якоря. Завдяки ручної якірної лебідки підйом якоря буде здійснюватися безпечно і комфортно без істотних фізичних зусиль і навантажень, просто обертаючи ручку лебідки за годинниковою стрілкою.

Так само ручна лебідка буде корисна рибалкам як страхувальної лебідки. На жаль електричні якірні лебідки і «плавучі електричні якоря» залежні від використання акумуляторних батарей, а вони в свою чергу іноді підносять з приємні сюрпризи, доставляючи рибалці незручності, пов’язані з їх виходом з ладу, або просто не своєчасної підзарядкою. Тому в разі виникнення позаштатної ситуації ви завжди зможете скористатися ручної якірної лебідкою встановленої на кормі човна.

Лебідка укомплектована роульсами, якірним канатом довжиною 30 метрів завтовшки 3,5 мм, кріпильними елементами, паспортом на виріб і гарантійним талоном. Якірна лебідка SH 10 так само, як і її побратими має на борту функцію вільного скидання якоря і систему антібухтованія якірного каната при скиданні якоря. Модель SH 10 передбачає роботу з якорями вагою до 10 кг. Для забезпечення коректної роботи лебідки при її монтажі здійснюється регулювання кута нахилу лебідки в залежності від заданого по віддаленості відстані між лебідкою і роульсами. Відстань від лебідки до роульсами можливо в двох варіантах довжин це 246 мм і 4,5 мм. Також кожному з відстаней для коректної роботи використовується свій кут нахилу лебідки відповідно друге отвір знизу для відстані 246 мм і 3 отвір знизу для відстані 4,5 мм.

Для здійснення скидання якоря ви натискаєте на важіль скидання і потім його відводите вправо тим самим фіксуєте важіль. Якір під своєю вагою кинеться на дно водойми, після того, як ви стравили необхідну довжину якірного каната для постановки човна на якір, ви повертаєте важіль в початкове положення і тим самим приводите механізм фіксації лебідки в стояночное положення.

Підняття якоря проводиться шляхом обертання ручки якірної лебідки за годинниковою стрілкою. Завдяки запірного механізму, реалізованого в лебідці ви можете без проблем в разі втоми міняти руки при підйомі якоря.

Якірна лебідка може бути встановлена ​​як на саму палубу, так і на кріплення до надувному човні. або ж допоміжної майданчику для відкритого монтажу лебідки.

Перед установкою лебідки уважно ознайомтеся з інструкцією, яка йде в комплекті з якірної лебідкою.

Ми сподіваємося, що якірна лебідка Steel Hands 10 займе гідне місце в лінійці наших продуктів і буде корисною для рибалок і любителів активного відпочинку на воді!