Прихована установка якірної лебідки “STRONGER”

Добрий день дорогі друзі!

У сьогоднішній статті ми хотіли б розповісти вам про можливості, які присутні в якірних лебідках компанії «STRONGER» для прихованої установки.

І так почнемо. На адресу нашої компанії надійшло багато листів і дзвінків з проханням розповісти про варіанти установки якірної лебідки всередині носової частини човна.

Час іде вперед і запити рибалок ростуть. Ще зовсім недавно досить було просто встановити лебідку на носі судна, і питання було вирішене. Але зараз запити рибалок ростуть. Крім якірної лебідки рибалки хочуть встановити на носі підрулюючим електромотор, фару, сходи і ще багато різних функціональних речей. При цьому завдання стоїть таким чином, що б ще було місце для заходу на човен з носової частини.

Завдання не з простих, але немає нічого неможливого, і з цим завданням легко справляються фахівці на човнових сервісах. Фахівці нашої компанії були запрошені на одну з інсталяцій якірної лебідки STEEL HANDS 40 на човнової сервісі YAMAHA – ОСОКОРКИ в Києві на вулиці Тепловозної 1.

Провідний спеціаліст сервісу Сергій надав можливість відобразити саму установку якірної лебідки. Він підмітив, що в кожному човні виникають різні нюанси по прихованої установці. Практично скрізь потрібно посилення конструкції виготовлення направляючих для кріплення лебідки, так само потрібно обов’язково дотримати вимоги виробника по установці, а це як мінімум співвісність між роульсов і центром котушки лебідки, так само їх паралельне розміщення по відношенню один до одного. Так само Сергій підмітив великий плюс, який є в якірних лебідках «STRONGER» це можливість змінювати розташування двигуна. Завдяки цьому лебідка має можливість встановлюватися в найскладніших умовах. Так само було підмічено, що куплений клієнтом окремо від лебідки подовжувач роульсов для прихованого монтажу зняв проблему з виносом і розміщенням роульсов на носі човна. Достатньо було просто прикрутити роульс до подовжувача і закріпити його на носі човна. На фото нижче ви можете оцінити роботу Сергія і його фахівців на прикладі установки якірної лебідки STEEL HANDS 40 одному зі своїх клієнтів.

P7310002P7310003P7310007