Рекомендації від компанії STRONGER при виборі канатної якірної лебідки для човнів до 7 метрів довжиною

Доброго дня, шановні друзі! В даному відео ми хочемо звернути увагу людей, які знаходяться перед вибором яку саме якірну лебідку їм варто придбати. На ринку водомоторної техніки є багато лебідок різних виробників. Які мають різні функції і відповідно служать для різних цілей. І звичайно ваш вибір повинен бути усвідомленим з урахуванням всіх факторів, які будуть вас оточувати надалі при використанні якірної лебідки. У цьому відео огляді ми постараємося вам в цьому допомогти …

Ми з вами розберемося в тому на які вузли і технічні моменти вам обов’язково варто звернути свою увагу!

Ми докладно зупинимося на роботі механізму вільного скидання якоря. На його вразливість до навколишніх умов експлуатації таких як: пісок, пил, бруд, вода, волога, лід. Зниження нічних температур нижче 0 градусів!

Так само ми розберемо позаштатні ситуації, які чисто гіпотетично можуть статися з якірної лебідкою STRONGER на воді і які дії можна застосувати що б відремонтувати необхідний вузол з підручних засобів перебуваючи наприклад, на рибалці.

Далі ми поговоримо про якірний канат, системі гальмування котушки якірної лебідки, кришці лебідки, електричної частини, комплектності і т.д.

Ми впевнені, що, додивившись це відео до кінця у вас буде сформовано чітку думку на що обов’язково варто звернути увагу при виборі якірної лебідки.

Приємного перегляду!