«STRONGER LLC» увійшла в число найуспішніших експортерів України.

Медаль_Import Export Award_НБР_ у рамціdav

Компанія «STRONGER LLC» за результатами аналізу показників зовнішньоекономічної діяльності здобула «срібло» Національного бізнес-рейтингу серед експортерів України. Підприємство отримало престижну медаль лідера міжнародної торгівлі Import Export Award 2017 та сертифікат, що підтверджує результати рейтингування.

ПРИЄМНА ЗВІСТКА ВІД НБР

Кажуть, що успіх приходить до тих, кому ніколи його чекати. І це правда. Ми робили свою справу – вибудовували стратегію просування на міжнародний ринок, шукали клієнтів та партнерів, дбали про якість, виробляли продукт. Та одного дня поштою надійшов лист від Національного бізнес-рейтингу, у якому зазначалось, що ми увійшли в число найуспішніших експортерів.

Звісно, це було несподівано. Однак дуже приємно: нашу працю помітили і гідно оцінили, ми випередили багатьох конкурентів, досягли високих результатів.

Нагорода Import Export Award 2017 – підтвердження того, що «STRONGER LLC» довіряють і нас обирають.

«Цитата комерційного директора компанії STRONGER LLC», – Казановського Андрія Анатолійовіча

Аналізуючи роботу тисяч українських підприємств, Національний бізнес-рейтинг вже упродовж 14 років виявляє позитивні приклади ведення прозорого бізнесу, надихає колективи підприємств, об’єднує успішну ділову спільноту держави.

СЕКРЕТ УСПІХУ «STRONGER LLC»

На нашому бізнес-шляху траплялось багато віражів, з яких команда виносила досвід, ставала сильнішою, більш професійною. Компанія «STRONGER LLC» була заснована 5 років тому групою людей одне думців які не боялися братися за найсміливіші і по суті важко підйомні проекти. Тема виготовлення обладнання для катерів і човнів це зовсім не просте завдання так як на ринку були присутні досить серйозні гравці і конкуренти в особі кілька іменитих американських брендів. І для того, що б скласти їм конкуренцію було необхідно запропонувати ринку нові функції і додаткові технічні переваги якими повинні були володіти наше обладнання. Це переваги були знайдені в подальшому ми пройшли процедуру патентування наших виробів. І саме завдяки злагодженій роботі всього колективу, а також високої якості нашої продукції ми змогли за такий короткий проміжок часу завоювати багато ринків Європи і далекого зарубіжжя і звичайно ж України та Росії. У планах нашої компанії виготовлення абсолютно нових і невідомих до цього часу ринку девайсів. І ми не готові зупинятися на досягнутому і будемо і далі йти вперед, і прославляти нашу країну хорошою і якісною продукцією!

Незмінними залишались наша мета: Надійна продукція Європейського рівня! Для досягнення поставлених цілей ми керуємось такими принципами роботи: Якість віпускаемой продукції, сучасна сервісна підтримка, заняття улюбленою справою! Усе це дає нам наснагу рухатись вперед, адаптуватись до мінливих умов ринку, шукати нові підходи до споживачів, запроваджувати перспективні інновації.

РЕПУТАЦІЯ КОМПАНІЇ – ІМІДЖ КРАЇНИ

Визначення та відзначення кращих експортерів та імпортерів України важливе не лише для лідерів рейтингу, а й для усієї держави в цілому. Це стимулює компанії, завдяки яким розвивається міжнародна торгівля і змінюється внутрішній ринок. Адже вітчизняні підприємства, зацікавлені у продажі товарів за кордоном, прагнуть дотримуватись міжнародних стандартів якості виробництва, менеджменту, екології тощо. Таким чином росте їхня конкурентоздатність, розвивається й модернізується економіка.

І навпаки, внутрішні споживачі, які мають можливість вибору між імпортним та національним продуктом, спонукають компанії вдосконалюватись, йти в ногу з часом, рости.

Усі ці фактори впливають на ділову репутацію експортерів та імпортерів, які значною мірою формують імідж України на міжнародній арені.

Ми пишаємося тим, що відтепер представлятимемо нашу державу у лідерському статусі!

Банер для соціальних мереж та сайту_851-315