STRONGER – STEEL HANDS 30

steel-heands30

У цій статті ми хотіли б торкнути принципові особливості якірної лебідки STEEL HANDS 30 . Як ми вже писали раніше , лебідка STEEL HANDS 30 не має вільного скидання і відразу виникає резонне питання . У чому відмінність даної моделі від такого великого розмаїття лебідок без вільного скидання , які вже присутні на ринку?

Питання логічне! Так, дійсно , різноманітність лебідок достатньо велика . Але є одна хитрість , яку зазвичай використовують у рекламних цілях виробники якірних лебідок. Це швидкість підйому і спуску якоря. Багато виробників заявляють різні швидкості , від 20 метрів в секунду , до 30 – 35 метрів на секунду , але є у всіх цих заявах один великий нюанс !

Коли якірний канат намотується на котушку і піднімає якір з дна водойми , швидкість підйому в цьому випадку , досягає всього 10 метрів на хвилину. За рахунок маленького діаметру котушки на яку намотується канат. При подальшому підйомі , діаметр валу за рахунок намотаного на котушку каната , збільшується , відповідно і зростаємо швидкість на кінцевому етапі при намотуванні каната.

Ось саме цю кінцеву швидкість зазвичай і заміряють виробники та її декларують у своїх технічних характеристиках. Але в реальності , при повному розмотуванні якірного каната і його намотуванні на порожній вал , ви заявлену виробником швидкість не отримуєте .

Наші інженери розробили 35 модель зі швидкістю підйому та опускання якоря 24 метри на хвилину. Ця швидкість замерялась шляхом намотування на вал всієї довжини якірного каната ! І є реальною !

Провівши порівняння з лебідками конкурентів , ми заявляємо , що наша модель STEEL HANDS 30 на сьогоднішній день має найбільшу швидкість підйому та опускання якоря з усіх представлених побратимів в даному класі якірних лебідок.

Хотілося б торкнутися ще одного моменту! Давайте розберемося , для чого потрібна якірна лебідка без вільного скидання ? Відповідь очевидна . Припустимо , ви не є рибалкою , який готовий ганятися в пошуках хижої риби цілий день. Відповідно, вам не потрібна функція вільного скидання якоря , так як немає потреби у швидкій зупинці в зоні перспективного лову.

Риболовля для Вас це в першу чергу відпочинок і спілкування з природою. Ваша риболовля на мирну рибу не вимагає швидкого скидання якоря , а навіть навпаки , вам бажано тихо опустити якір на дно не підводячи зайвого шуму і не розполохавши тим самим рибу.

Ось саме для цього й існує якірна лебідка STEEL HANDS 30 .

Лебідка призначена для використання в прісних водах . У разі використання лебідки в солоній воді після попадання солоної води на механізм лебідки та її частин потрібне обов’язкове опріснення деталей прісною водою що б запобігти процесу корозії .

Ми сподіваємося , що якість нашої лебідки дозволить вам насолоджуватися ловом риби , а також відпочинком на воді разом зі своїми друзями та родиною !