Створення і тестування якірної лебідки STEEL HANDS 40

Добрий день дорогі друзі!
На адресу нашої компанії приходить багато листів з проханням розповісти про тестування наших продуктів. Які тести застосовувалися, чому обрано саме такий дизайн лебідки і т. д. Ми цінуємо ваші інтерес до наших продуктів і звичайно нам є чим поділитися і про що розповісти.
Виробництво якірних лебідок це досить вузько направлений бізнес і напевно кожен з вас розуміє, що для того, що б купити лебідку, потрібно мати мінімум сам катер. На жаль, в нашій країні таку розкіш можуть мати далеко не все. І починаючи свій бізнес, ми віддавали собі звіт в тому, що все буде не просто і в першу чергу нам потрібно не повторити вже існуючі аналоги на ринку, а перевершити ці аналоги по конструкції і відповідно за якістю.
Ми з повагою ставимося до присутніх на ринку конкурентам. Особливо до бренду Minn Kota. Цей бренд вже підкорив багатьох якістю своїх товарів ну і звичайно інноваційними розробками. Але як нам здалося, лебідка без функції вільного скидання-це розробка минулого. Наше життя дуже коротке, що б витрачати її час для таких моментів, як опускання якоря на дно за допомогою двигуна, це довго і не дуже зручно.
Так само ми із захопленням сприйняли появу на нашому ринку якірних лебідок TRAC. Вільний скидання якоря був в дивину і звичайно багато рибалок цю функцію гідно оцінили. Але все було б добре, крім якості виготовлення виробів і великого рівня шуму як при скиданні так і підйомі якоря.
Ось саме ці як нам здається, слабкі моменти біля обох виробників наштовхнули нас на думку про виробництво Українських якірних лебідок марки STRONGER.
Ми розуміли, що лебідка повинна працювати тихо, але при цьому вона повинна мати функцією вільного скидання. Для нас ці фактори були пріоритетними у розробці наших лебідок, а конкретно моделі STEEL HANDS 40.
Ми звернулися за допомогою до наших німецьким партнерам, які володіли доброю технічною базою і були в змозі провести правильні технічні розрахунки з урахуванням запасу необхідної потужності для повноцінної і тривалої роботи.
Робота над створенням моделі STEEL HANDS 40 в цілому зайняла близько 2 років. З моменту старту і до появи остаточного варіанту лебідки було вироблено близько 12 різних варіантів корпусів, валів, шестерень і супутніх механічних частин.
Нам були протестовані близько 15 двигунів різних виробників, в тому числі і китайських. Але в результаті ми зупинилися на двигуні польського виробництва. Черв’ячний механізм цього двигуна всередині редуктора виконаний із сталі, а сама шестерня вироблена з міцного бронзового сплаву.
Щітки для двигунів замовлялися окремо в Японії, так як до них були спеціальні вимоги з боку розробників.
Так само однією з наших основних завдань було спрощення конструкції електронної схеми реле для роботи електрообладнання лебідки. Напевно багато хто з вас зіштовхувалися з проблемою виходу з ладу одного реле в залитому смолою блоці, доводиться міняти цілий блок, який в свою чергу не так просто знайти, та й ціни на них високі. І найприкріше, що це зазвичай відбувається на воді. У підсумку зіпсована рибалка і настрій.
Ми розробили свою схему блоку реле, використовуючи компоненти російських виробників. У контактну групу реле були додані срібні контакти, були внесені зміни в механічну частину реле, а також використовували посріблені контакти роз’ємів для запобігання окислення від вологого середовища використання.
Що стосується механічної частини відкритого редуктора: всі шестерні у відкритому редукторі лебідки виконані шляхом механічної обробки металу, що набагато дорожче пресованих. І це дійсно важливо! Ми так само розглядали варіант виробництва шестерень шляхом пресування порошку, але в підсумку ця технологія не виправдала себе через невисоку надійності.
Окремо хотілося б торкнутися теми кришки лебідки. Нами були розроблені і виготовлені різні варіанти кришок, в тому числі і кришки із пластику. Але було все ж таки прийнято рішення зупинитися саме на нержавіючої сталі.

Photo2

Photo1

Photo3

З урахуванням великої частини такелажу на човнах з нержавіючого металу, лебідка добре вписується в загальний дизайн човна, крім цього, нержавейка не піддана впливу ультрафіолету. А це в свою чергу не призведе до розтріскування пластмаси і надалі її поломки.
Як кажуть, на смак і колір … Але ми сподіваємося, що після певного часу експлуатації, клієнти які придбають наші вироби зрозуміють всі плюси корпусу з нержавіючої сталі.
Ну а тепер перейдемо до головної частини, це тестування самого механізму лебідки STEEL HANDS 40.

Photo4

Photo5

Photo1 (4)

(Тестування взимку)

Існує певна залежність запасу потужності лебідки, від рекомендованої потужності підняття вантажу. Багато виробників по різному ставляться до цього моменту. У свою чергу наші німецькі друзі заклали запас потужність на рівні 5,55. Це означає, що лебідка має запас для підняття вантажу в 100 кг (18 * 5,55 = 100). І звичайно, кожен з вас може подумати, навіщо тоді ми заявили про максимальний рекомендованому вазі в 18 кг. Адже можна було назвати цифру реально вище. І тим самим зробити собі додатковий піар хід, але для нас важливіше надійність продукту, а народ сам розбереться, хороший продукт чи ні.
Саме надійність є нашим пріоритетом в розробці лебідки. І нам важливо, що б ви користувалися лебідкою, як можна довше, а для цього вона повинна працювати в правильному режимі. Саме з цієї причини були заявлені показники на рівні 18 кг.
На ваші прохання ми демонструємо два відео з тестуванням лебідки STEEL HANDS 40. Відео було знято без цілей для подальшого показу, а саме, як робоче відео, тому просимо вибачення за якість наданих роликів. На вагах шкала в фунтах, просимо це врахувати при розгляді відео.

Найближчим часом, на нашому сайті ви зможете подивитися ролики по установці лебідки STEEL HANDS 40 на катер. А так само подивитися відео з відповідями на найактуальніші питання з соціальних мереж.