Універсальний майданчик для кріплення якірного лебідки і роульсами на катер

IMG_6213

На численні прохання компанія STRONGER спроектувала і приступила до випуску універсального майданчика для установки якірної лебідки і роульсу на палубу катера. За допомогою даного майданчика ви зможете зробити установку абсолютно будь-якої лебідки з нашої лінійки починаючи з ручною SH 10, закінчуючи SH 35 PRO. Даний майданчик це в першу чергу «швидка допомога» для тих, хто придбав нашу лебідку і надалі планує її самостійно встановлювати на свій човен.
Всім відомо, що процес установки лебідки, це не просто. Це досить кропітка і важка праця, тому сервісні компанії по праву за таку роботу беруть досить чималі гроші. Проблема криється в декількох аспектах.

Перше, потрібно домогтися в планованому місці установки міцній конструкції, тому сервісні компанії частенько вдаються до варіантів посилення тильної сторони палуби різними матеріалами і конструкціями через тонкощі металу в корпусі човна.

Друге, у варіанті установки будь якірної лебідки, в тому числі і нашої, дуже важливо дотримати співвісність між роульсами і лебідкою. Неправильно встановлена ​​лебідка в подальшому може призвести до поломок і не правильній роботі всього механізму в цілому.

Третє, важливо встановити якірну лебідку таким чином, щоб ви завжди могли її легко демонтувати для сервісного обслуговування, або зимового зберігання.

Четверте, проблема з необхідним виносом роульсами за межі носової частини на потрібну довжину для того, щоб якір при підйомі не бив об корпус човна так само дуже актуально!

Цей майданчик позбавить Вас в першу чергу від перерахованих проблем в установці. І тепер ви її зможете зробити самостійно! Або ж довірити установку сервісної компанії. Але в підсумку встановлена ​​лебідка і роульс будуть виглядати досить органічно і технічно правильно.
Сподіваємося, що цей майданчик істотно полегшить Вам монтаж лебідки на ваш катер. І процес установки не викликатиме особливих труднощів і проблем.

IMG_6215IMG_6217IMG_6220