Установка і тестування гідравлічного триму від компанії STRONGER

Добрий день шановні друзі! Як і обіцяли раніше, лінійка продуктів нашої компанії буде істотно розширюватися. Хочемо вам представити гідравлічний трім для човнових моторів від компанії STRONGER.

трим2

Він буде корисний для клієнтів, у яких встановлено мотор без трима. Зазвичай це човнові мотори до 50 кінських сил.

Трім дійсно незамінна річ, так як він дозволяє на ходу відрегулювати необхідний кут атаки човнового мотора особливо при виході човна на глісер. Так само він допомагає проходженню по неглибоким ділянках водойми. Ще він необхідний для підходу човна до берега і транспортування човна на лафеті. Загалом це дійсно незамінна і потрібна річ.

Наш трім гідравлічний. У своєму виробі ми використовуємо гідравлічні компоненти польського виробництва. У ньому рознесені два елементи циліндр і станція управління. Це дозволяє істотно підвищити надійність пристрою так як станція не постійно перебувати у воді. Завдяки гідравлічним шлангах довжиною 1,5 метра ви зможете встановити станцію приховано в будь-якому зручному для вас місці, тим самим зменшити звук від її роботи і розвантажити корму човна від додаткової ваги. Встановлена ​​гідравліка здатна піднімати вгору до 1 тонни ваги. Цей факт дозволяє зберегти довговічність пристрою, так як механізм буде задіяний всього на 15% від заявленої потужності! Трім виконаний з нержавіючої сталі і покритий порошковою фарбою стійкою до водяного середовища. Циліндр виконаний з нержавіючої сталі і покритий зверху спеціальним складом, який стійкий навіть для використання в солоній воді. Гідравлічна станція і циліндр мають рівень захисту IP 68.

Важливим елементом в нашому тримі є спеціальні ізолюючі прокладки, які повністю ізолюють трім з нержавіючої сталі від торкання до нього, як корми човна, так і самого човнового мотора навіть в місцях кріплення під болти. Дані прокладки дозволяють практично на 70% знизити вібрацію від роботи мотора, а також вони розривають звукову хвилю, яка передається зазвичай від мотора корпусу човна. Ближче до весни, ми надамо всі технічні дані по влаштуванню нашого гідравлічного трима.

Комутацію електричної частини буде виконувати спеціальний герметичний контактор потужністю до 50 Ампер.

Haa05bced1ab94b25aaa56331634b7b6aU_трим

Управління трима буде здійснюватися декількома варіантами. Це може бути просто виносна кнопка,

STRONGER_06

це може бути радіо пульт,

80N3541-1024x683

або це може бути спеціальна панель з можливістю точної настройки положення мотора, а також з можливістю запам’ятовування улюбленого положення.

панель1-298x300_трим

Навесні виріб вже буде доступно для придбання в дилерській мережі компанії STRONGER. Ми сподіваємося, що даний пристрій допоможе вам ще більш комфортно проводити свій час на воді …

#тримдлямотора #лебедкастронгер #якорнаялебедка #лебедканалодку #Stronger #лифтдлямотора #лифтдлялодочногомотора #тримдлялодочногомотора