З наступаючим Новим 2018 роком !!!

Шановні колеги!

Добігає кінця 2017 рік. Від імені компанії STRONGER хочу висловити Вам нашу подяку за те, що багато хто з Вас вже давно є клієнтами нашої компанії і довірили свій вибір при покупці якірної лебідки саме на користь нашої продукції, нам це дуже приємно! І велике Вам спасибі за надану довіру!

Наша продукція на жаль ніколи не була дешевою, в реаліях пост радянського простору зробити дешево і добре не виходить і ми до цього ніколи не прагнули. Наше завдання надати ринку нехай не найдешевший продукт, але це повинно бути надійне пристрій з мінімальною кількістю шуму при роботі, з сучасними функціями вільного скидання якоря з належним сервісом і гарантією і найважливіше це пристрій повинен бути максимально корисним і зручним для рибалок !!!

Тепер пару слів хотілося б сказати про наших планах на 2018 рік.

Як завжди наша компанія не стоїть на місці і намагається запропонувати ринку нові і нові пристрої які були б максимально корисні для рибалок і любителів активного відпочинку на воді.

І так в новому році світ побачить ручна якірна лебідка Steel Hands 10. Якорная лебідка матиме на борту функцію вільного скидання якоря, 30 метрів якірного каната, систему антібухтованія якірного каната, можливість зміни кута нахилу лебідки з урахуванням відстані між нею і роульсами. Це дуже важливо для правильної роботи лебідки!

Дана лебідка матиме можливість установки, як на алюмінієву човен на ніс, так і на корму човна в якості страхувальної так само лебідка буде корисною при лові білої риби для розтягується на 2 якорях. Ну і звичайно дана лебідка буде корисною для використання на надувних човнах так як вона повністю адаптована для установки на наше кріплення до надувних човнів! Лебідка може використовуватися з якорями вагою до 10 кг.

Так само в 2018 році планується вихід троллінгового пристрої яке буде призначене для лову глибоководної хижої риби! Пристрій розумне, програмований і буде дуже корисним для риболовлі! Вже є по ньому вельми непогані результати по ловлі трофейного щуки!

Ну і ще один момент в якірної лебідки Steel Hands 35 додасться ще одна унікальна функція якої поки немає не в одній якірній лебідці в Світі, але яка буде дуже корисною і сучасної для рибалок! Дана тема вже не раз піднімалася в нашій гілці ….;) Але поки це секрет ….

Всіх з наступаючим Новим роком! Всім успіхів, сімейного благополуччя і відмінних рибалок !!!! ;)